Apie mus

   Plovyklos veikla prasidėjo 2009 metų vasarį ir iki šiol sėkmingai tęsiasi, todėl turėdami šios srities darbo patirtį galime jums pasiūlyti ne tik kokybiškas paslaugas, bet ir kiekvienam prieinamas kainas. Automobilių plovyklos veiklą sudaro ne mažas paslaugų sąrašas: tai yra automobilio plovimas rankomis, automobilio vaškavimas ir sausinimas, sausas bei cheminis automobilio salono valymas, odinio automobilio salono atnaujinimas, smalos bei kelio apnašų nuo automobilio šalinimas, automobilio kėbulo poliravimas, automobilio padengimas teflonu, diskų valymas bei atnaujinimas, langus tamsinančios plėvelės šalinimas, lipdukų nuėmimas bei klijų šalinimas ir daug kitų paslaugų. Šios paslaugos teikiamos ne tik lengviesiems automobiliams ar visureigiams, bet ir mikroautobusams bei motociklams.

   Prabėgus keliems metams mūsų teikiamų paslaugų sąrašas gerokai išaugo, todėl dabar galime pasirūpinti ne tik jūsų automobilio švara, bet ir padangomis. Šalia plovyklos duris atvėrė ratų taisykla. Montuojame ir balansuojame, pripildome padangas azoto dujomis, priimame padangas saugojimui iki kito sezono. Taip pat prekiaujame įvairių išmatavimų naujomis ir naudotomis vasarinėmis bei žieminėmis padangomis lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams nuo R13 iki R22.

   Kiekvienas vairuotojas kuris nori matyti nepriekaištingai tvarkingą ir švarų savo automobilį, drąsiai gali jį patikėti mums, o mes kruopščiai viskuo pasirūpinsime!

Scroll to Top