DARBO LAIKAS: PIRMADIENĮ – PENKTADIENĮ 8:00 – 19:00. ŠEŠTADIENĮ 10:00 – 15:00.

PAGRINDINĖS AUTO PLOVYKLOS PASLAUGOS

Plovimas, vaškavimas bei sausinimas rankomis
Plovimas, vaškavimas bei sausinimas rankomis
Sausas bei cheminis automobilio salono valymas
Sausas bei cheminis automobilio salono valymas
Odinio automobilio salono atnaujinimas
Odinio automobilio salono atnaujinimas
Automobilio kėbulo poliravimas
Automobilio kėbulo poliravimas

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Neplaukite savo automobilio ten, kur tai draudžiama. Transporto priemones draudžiama plauti gatvėse, aikštėse, parkuose, skveruose, paplūdimiuose, prie upių, ežerų, daugiabučių gyvenamųjų namų kiemuose ir kitose tam tikslui nepritaikytose ar neskirtose vietose. Taip pat draudžiama purtyti kilimėlius ar kitaip valyti transporto priemones ar atskiras jų dalis, mechanizmus. Jei plausite mašiną draudžiamoje vietoje, gresia nemažos baudos.

Automobilio plovimas reikalingas visais metų sezonais, tačiau laiko ir dėmesio šiai įprastai procedūrai dažnas vairuotojas neskiria tiek, kiek reikėtų. Automobilio išorę reikėtų plauti bent porą kartų per mėnesį būtinai. Tiek miestų gatvėse, tiek regionų keliukuose automobilio kėbulas nuolat išbandomas suodžiais, dulkėmis, rūgštimis ir kitomis medžiagomis, kurios bėgant laikui sudaro nešvarumų cheminę plėvelę, ardančią pirmiausia dažus, o vėliau, tikėtina, ir kėbulo metalo paviršių. Būtent todėl patariama automobilį plauti pakankamai dažnai.

Naudojant nekokybišką chemiją arba prieš plaunant kempine nenuplovus purvo aukšto slėgio srove, galima stipriai pakenkti savo automobilio išvaizdai ar net subraižyti lako dangą. Reikia pripažinti, kad geriausia išeitis plauti automobilį plovykloje, kurioje naudojama patentuota chemija ir aukšto slėgio vandens srovė. Rankinė plovykla – tai galimybė išvengti neprižiūrimų šepečių pavojaus ir tuo pačiu nuplauti visą mašiną be taip vadinamų „purvo šešėlių“.

Temperatūra, paviršiaus poveikis, chemikalų kokybė ir trukmė – tai yra esminiai plovimo sėkmės faktoriai. Visi jie turi derėti tarpusavyje, o vieno iš jų trūkumas trukdys pasiekti norimą rezultatą. Priklausomai nuo sezono, reikia žinoti, ir kokią chemiją naudoti, jei to nežinote – geriau važiuoti į plovyklą, kur tai už jus padarys specialistai. Kuo daugiau skirtingų paviršinio aktyvumo medžiagų yra ploviklyje, tuo jis veiksmingesnis.

Ant kėbulo susikaupia įvairios kelio apnašos, kurios plaunant įprastu būdu tikrai nenusiplaus, tam reikalingas atskiras valymas naudojant specialias priemones. Reikėtų žinoti, kad pradėjus formuotis pirmosioms apnašoms ant automobilio kėbulo susidaro šiurkštus paviršius, kuris sudaro palankias sąlygas ir toliau kauptis kelio apnašoms, purvui. Toks automobilio kėbulas ir po plovimo su vaškavimu mažiau blizga, greičiau purvinasi. O ilgai nenuvalytos asfalto dulkės ir dervos įsigeria į automobilio dažus, galėti prasidėti kėbulo korozija.

Veikiami aplinkos druskų ar industrinių nuosėdų dažyti, polimeriniai ir guminiai paviršiai išporėja ir blunka. Prie automobilio paviršiaus padengto ilgalaikiu nano vašku rečiau limpa dulkės ir purvas, o automobilio dažai, plastikinės detalės, paviršius tampa lygesnis ir ilgiau išlaiko spindesį. Naudojamas ilgalaikis įtrinamas nano vaškas užpildo lako dangos įtrūkimus ir taip ne tik atstato blizgesį, bet ir papildomai apsaugo nuo korozijos. Kokybiškai nuplautas automobilis ir padengtas nano vašku bus gerai apsaugotas ir išlaikys savo spindesį.

MŪSŲ PRIVALUMAI

Visos automobilių plovimo paslaugos vienoje vietoje!

 • Plaunama, vaškuojama bei sausinama rankomis
 • Naudojama tik geriausia ir pasaulyje pripažinta chemija
 • Kompleksinės paslaugos vienoje vietoje
 • Aukščiausios kvalifikacijos ir nuolat besimokantys darbuotojai
 • Didesnė nei 10 metų patirtis
 • Punktualumas ir operatyvumas
 • Malonus aptarnavimas su patogia laukimo zona

NANO KERAMIKOS KRISTALŲ DANGA

 • Revoliucinė keraminės dangos technologija, viršijanti reguliarius vaškus ir hermetikus.
 • Iki 6 mėnesių išliekantis stiprus apsauginis hidrofobinis efektas, sukuriantis tvirtą sluoksnį ant padengto paviršiaus.
 • Puikiai tinka kėbului apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio: kelio apnašų, temperatūros pokyčių, UV spindulių, rūgštinio lietaus, paukščių išmatų ir pan..
 • Šis produktas suteiks automobilio spalvai sodrumo, išskirtinį blizgesį ir veidrodinį atspindį.
 • Dangos privalumas yra ir itin lengvai valomi nešvarumai – šia priemone dengtas automobilis ilgiau išliks švarus, o išsipurvinus lengviau nusiplaus.
 • Tai geriausia apsauga, kokią galite gauti kieto vaško pavidalu už gerą kainą!

Rekomendacijos:
norint išgauti geriausią rezultatą prieš dengiant nano keramikos kristalų dangą, rekomenduojama pašalinti kelio apnašas (smalas) nuo automobilio paviršiaus arba atlikti viso kėbulo poliravimą.