DARBO LAIKAS: PIRMADIENĮ – PENKTADIENĮ 8:00 – 19:00. ŠEŠTADIENĮ 10:00 – 15:00.

PAGRINDINĖS MŪSŲ PASLAUGOS

Ratų montavimas ir balansavimas
Ratų montavimas ir balansavimas
Padangų remontas
Padangų remontas
Ratlankių lyginimas
Ratlankių lyginimas
Sezoninių padangų saugojimas
Sezoninių padangų saugojimas

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Padangas reikėtų keisti, kai tik temperatūra lauke visą parą laikosi apie 7° C, žinoma, svarbu atkreipti dėmesį ir į oro bei važiavimo sąlygas. Rytinis plikledis, šerkšnas ar sušalęs dumblas aiškiai signalizuoja, kad laikas keisti padangas. Minėtomis sąlygomis tinkamiausios – tik žieminės padangos.

Pirmiausiai skiriasi vasarinis padangos protektorius nuo žieminio, o toliau, tai kas nematoma plika akimi,- tai mišinys, panaudotas jos gamybai ir sudėtis. Atsižvelgiant į metų laiką, guma, o konkrečiau – mišinys, naudojamas padangų gamyboje, skirsis ne tik naudojamų komponentų proporcijomis, bet ir pačia sudėtimi. Blogesnis padangų sukibimas gali sukelti slydimą. Be to, aiškiai sutrumpės padangų naudojimo laikas. Mišinys, panaudotas žieminėse padangose, sukurtas atsižvelgiant į važiavimą žieminėmis sąlygomis – taigi kai temperatūra žema, krinta sniegas, plikledis ir pan.. Vasarinės padangos dėl savo konstrukcijos nėra tinkamos važiuoti ant sniego ar tada, kai žema temperatūra. Tokios padangos sutvirtėja ir praranda geriausias važiavimo galimybes. Vasarinėmis sąlygomis žieminė padanga bus per minkšta, taigi susidėvės kur kas greičiau, ir bus didesnis garsas važiuojant didesniu greičiu.

Žiemos sezono metu vasarinės padangos veiksmingumas yra mažesnis lyginant su žieminės padangos, dėl ko vasarinių padangų keitimas į žiemines tampa būtinas dėl saugumo sumetimų. Žieminė padanga turi visai kitokį gumos mišinį. Jos elastingumas žieminių temperatūrų metu yra daug didesnis nei vasarinių, kas leidžia išlaikyti geresnį sukibimą ant sauso pagrindo.

Daugelis žmonių norėdami sutaupyti ar pagerinti savo automobilio išvaizdą pasirenka netinkamo išmatavimo padangas. Tačiau gražesnė išvaizda ir sutaupytos lėšos gali tapti labai trumpalaikės palyginti su remonto išlaidomis, kurias sukelia būtent naudojamas klaidingas padangų dydis. Norint išvengti neigiamų automobilio valdymo pasekmių, greitesnio padangų nusidėvėjimo, padidėjusių kuro sąnaudų, neteisingų spidometro parodymų, rekomenduojame naudoti tik pačio gamintojo nurodytas padangas.

Važinėjant nelygiais ratlankiais visų pirma kenčia važiavimo komfortas, netolygiai dėvisi padangos, kenčia automobilio važiuoklė. Galiausiai, važinėjant nelygiais ratlankiais nukenčia ir asmens piniginė, nes automobilį tenka dažniau remontuoti, o padangas dažniau keisti.

MŪSŲ PRIVALUMAI

Visos ratų priežiūros paslaugos vienoje vietoje!

  • Pas mus platus naudotų ir naujų padangų pasirinkimas
  • Balansuojame, montuojame, taisome, lyginame ratlankius
  • Kompleksinės paslaugos vienoje vietoje
  • Dirbame greitai ir kokybiškai
  • Nauja, profesionali ir kokybiška įranga
  • Malonus aptarnavimas

PASLAUGŲ KAINOS